


New Accra iSeries Steel 105i Regular Flex 6-Iron Shaft .355" Taper Tip #500627
| Brand: | Accra |
| Model: | I Series |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Length: | 38.5" |
| Shaft Weight: | 105g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Regular |
| SKU: | 500627 |
Original: $20.79
-65%$20.79
$7.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | I Series |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Length: | 38.5" |
| Shaft Weight: | 105g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Regular |
| SKU: | 500627 |























