


NEW FUJIKURA PRO 2.0 6 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #309824
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 309824 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 309824 |























