


NEW FUJIKURA PRO 2.0 7 STIFF FLEX DRIVER / WOOD SHAFT .335 TIP #448786
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Pro 2.0 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448786 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Pro 2.0 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448786 |























