
NEW FUJIKURA PRO 63 R2 FLEX (Senior Flex) DRIVER SHAFT 46"
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Pro |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.2* |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 333455192999 |
Original: $35.99
-65%$35.99
$12.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Pro |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.2* |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 333455192999 |























