



NEW FUJIKURA SPEEDER EVOLUTION IV 661 X-FLEX DRIVER SHAFT #344567
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 47" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68.5g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 344567 |
Original: $87.99
-65%$87.99
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 47" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68.5g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 344567 |























