


New! Graphite Design Tour AD CQ 8 X-Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #472560
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD CQ |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 83g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 472560 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD CQ |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 83g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 472560 |























