


New! Graphite Design Tour AD UB 4 R1 Flex Regular Driver Shaft .335" Tip #441029
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD UB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473833 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD UB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473833 |























