


New! Graphite Design Tour AD VR 4 R2 Senior Flex Driver Shaft .335" Tip #473903
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473903 |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473903 |























