


New! Graphite Design Tour AD VR 5 R1 Regular Flex Driver Shaft .335" Tip #473906
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473906 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473906 |























