


New! Graphite Design Tour AD VR 7 TX-Flex Driver Shaft #473904
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g -78g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.8° - 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473904 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g -78g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.8° - 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473904 |























