


New! Graphite Design Tour AD VR 8 TX-Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #473893
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g - 88g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473893 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD VR |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g - 88g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473893 |























