


New KBS TD 50 Category 3 Stiff Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip 503732
| Brand: | KBS |
| Model: | KBS TD |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 50g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503732 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | KBS TD |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 50g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503732 |























