



NEW MITSUBISHI BASSARA CD 53 SR FLEX STIFF-REGULAR DRIVER SHAFT #446372
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446372 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446372 |























