



NEW MITSUBISHI BASSARA CD 53 TS FLEX TOUR STIFF DRIVER SHAFT #446369
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446369 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446369 |























