



NEW MITSUBISHI BASSARA FAIRWAY WOOD LIMITED F 55 SR FLEX STIFF-REGULAR SHAFT
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446376 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446376 |























