


NEW MITSUBISHI FUBUKI AX 400 CT STIFF FLEX HYBRID SHAFT .350 TIP #446392
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 78g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .350" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446392 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 78g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .350" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446392 |























