


NEW MITSUBISHI FUBUKI AX 75 REGULAR FLEX FAIRWAY WOOD SHAFT #446322
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446322 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446322 |























