


NEW MITSUBISHI TENSEI CK PRO ORANGE 70 REGULAR FLEX HYBRID SHAFT #446311
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.2 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446311 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.2 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446311 |























