


NEW MITSUBISHI TENSEI CK PRO ORANGE 70 X-FLEX HYBRID SHAFT #446312
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446312 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446312 |























