


NEW MITSUBISHI TENSEI CK PRO ORANGE 90 TX FLEX HYBRID SHAFT #446308
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 94g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.7 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446308 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 94g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.7 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446308 |























