🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



New! PROJECT X EVENFLOW RIPTIDE SMALL BATCH 70g 6.5 X-Flex SHAFT .335" - 502487
| Brand: | True Temper |
| Model: | EvenFlow Riptide Small Batch |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 71g |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Extra Stiff |
| SKU: | 502487 |
$47.99
New! PROJECT X EVENFLOW RIPTIDE SMALL BATCH 70g 6.5 X-Flex SHAFT .335" - 502487—
$47.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | EvenFlow Riptide Small Batch |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 71g |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Extra Stiff |
| SKU: | 502487 |























