


NEW PROJECT X HZRDUS BLACK GEN 4 90 6.0 STIFF FLEX HYBRID SHAFT .370 #448610
| Brand: | True Temper |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 90g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.3 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448610 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 90g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.3 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448610 |























