


New TPT Power 20 / Hi Senior Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip 503726
| Brand: | TPT |
| Model: | TPT Power |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 48g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | Mid-High |
| Torque: | 4.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Senior |
| SKU: | 503726 |
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TPT |
| Model: | TPT Power |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 48g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | Mid-High |
| Torque: | 4.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Senior |
| SKU: | 503726 |























