


NEW TRUE TEMPER AMT BLACK ONYX PCB R300 REGULAR FLEX STEEL IRON SHAFTS 4-PW .355
| Brand: | True Temper |
| Model: | AMT Black |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 4-PW (39.5"-36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449072 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | AMT Black |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 4-PW (39.5"-36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449072 |























