


NEW TRUE TEMPER AMT TOUR WHITE ONYX R300 REGULAR FLEX 39" 5 IRON SHAFT #463333
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 39" (5 Iron) |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 463333 |
Original: $23.99
-65%$23.99
$8.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 39" (5 Iron) |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 463333 |























