


New UST Attas Speed Series 40g Ladies Fairway Shaft .335" Tip #500339 40-L
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | ATTAS Speed |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 40g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | High |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Ladies |
| SKU: | 500339 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | ATTAS Speed |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 40g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | High |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Ladies |
| SKU: | 500339 |























